Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

З чого складається літній капсульний гардероб для жінок у 2022 році

Jamal Hoffman
(07.07.2022)

З чого складається літній капсульний гардероб для жінок у 2022 році

Капсульний гардероб – це взаємозамінні речі, які зібрані на сезон, або за призначенням (відпустка, робота, прогулянки з друзями). Завдяки такій концепції ви зможете легко збирати образи і якщо захочете бути у тренді – просто купити кілька новинок у черговий сезон.

Дуже зручно складати такий гардероб, адже тоді ви зможете заощаджувати час, мати більше простору та не витрачати гроші на зайвий одяг. Ми допоможемо вам у цьому та розповімо, з чого складається капсульний гардероб на 2022 рік для жінок.

 

►Основа

Це ті речі, які завжди на вас: улюблені футболки, джинси, тренч на всі випадки життя. Все це є основою вашої капсули. Проаналізувавши свої улюблені речі - ви зможете зрозуміти, який у вас стиль і яким кольорам ви надаєте перевагу.

 

►Базові речі

Сюди ми відносимо класичні футболки, джинси, однотонні водолазки. Зазвичай це базові кольори та фасони, які можна комбінувати один з одним. Щоб зрозуміти, яка у вас база, протестуйте всі речі. Наприклад, у вас є спідниця, яка підходить і до туфлів, і до кросівок, вона поєднується з вашими блузами та светрами – сміливо залишайте її, вона буде основою вашої капсули.

 

►Взуття

Щоб у вас не займало місце зайве взуття, проаналізуйте ваш спосіб життя і в чому вам комфортно. Адже якщо ви цілий день на ногах - вибирайте взуття на низькому ходу або на невеликому підборі, тоды ноги не будуть сильно втомлюватися. Якщо ви бізнес-леді і вам подобаються шпильки, чому ні?

►Аксесуари

Не забувайте про них, адже аксесуари визначають характер ваших образів. Додавши зовсім невелику деталь, можна зробити образ ніжним, зухвалим, стриманим або легким. Проаналізуйте ваш стиль, визначте, чого ви хочете від образу та поекспериментуйте.

Ви можете зібрати такий капсульний гардероб самі, але краще зробити це зі стилістом. Наша команда стилістів допоможе розібрати гардероб і скласти вам капсулу, яка буде з індивідуальним характером, і в таких образах ви відчуєте себе легко і невимушено.

Instagram
@lenkinma
Instagram