Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Послуги стиліста з підбору одягу

Jamal Hoffman
(28.06.2022)

Послуги стиліста з підбору одягу

Для початку, давайте розберемося, хто взагалі такий стиліст.

Стиліст – це певний кваліфікований фахівець, який може надавати послуги з розробки особистого стилю та стилю, що виділяється, а також створення одного або декількох образів.

Будь-який персональний стиліст повинен вміти не тільки правильно і естетично привабливо сховати недоліки або небажані моменти в зовнішності клієнта, але й вигідно підкреслити переваги. Головне, щоб при підборі образу і стилю були враховані як особливості у постаті чи зовнішності, а й також особливості темпераменту та індивідуальності, професії тощо.

Які послуги можуть надати стилісти?

Особистий стиліст може відрізнятися за кваліфікацією, спеціалізацією, але більшість з них надають такі послуги:

►Консультування у питаннях стилю;

►Персональна лукбук презентація нового стилю чи наборів образів;

Розбір гардеробу за елементами та демонстрація можливостей із речами, які вже у вас є;

►Підбір гардеробу на всі випадки життя;

Супровід під час шопінгу;

Образ на захід;

►Повна зміна та розробка унікального стилю;

 

Чи потрібний вам стиліст?

Деякі люди вважають, що особистий стиліст – це щось недоступне, лише для відомих особистостей чи зірок. Але це зовсім необов'язково! Абсолютно будь-яка людина може потребувати послуг іміджмейкера. Такими людьми можуть бути:

►Люди, які піклуються про свою самопрезентацію, образ у суспільстві та серед оточуючих, а також зовнішній вигляд;

►Люди, у яких періодично виникають труднощі з вибором одягу для образу;

►Люди, які мають велике бажання проявляти себе у своєму індивідуальному стилі, але вони не знають, як це зробити;

►Люди, які хочуть краще дізнатися про особливості своєї фігури та зовнішності, а також як правильно їх обігравати, щоб потім робити це самостійно;

►Люди, у яких забитий гардероб, але вони не розуміють, як правильно комбінувати його елементи, хочуть дізнатися, які речі їм знадобляться, а які – ні;

►Люди, для яких час – цінність, тому вони не можуть собі дозволити тривалі походи до магазину;

►Люди, які купують нові речі, а приходячи додому розуміють, що ці речі не підходять ні до чого, що вже мають;

►Люди з різноманітним життям та безліччю подій, коли на кожну з них потрібно виглядати унікально та стильно.

 

Що важливо для вибору стиліста?

Кваліфікація та освіта. У стиліста/іміджмейкера обов'язково має бути освіта. Це і відрізнятиме його від будь-якої людини, яка просто має смак. Для персонального стиліста професіонала важлива кожна річ: від вашого типажу зовнішності до особистих завдань/цілей.

Портфоліо. Стиліст повинен робити ваш образ унікальним, а не копіювати, тому вам варто звернути увагу на фото вже виконаних робіт і зіставити з тим, що припускаєте особисто ви.

Ціна. Не варто відразу нападати на стилістів із найменшими цінами, адже за ними зазвичай стоять некомпетентні люди. Професійний особистий стиліст та його послуги коштуватимуть дорого, але ця ціна відповідає якості виконаної роботи.

 

Як відбувається процес роботи зі стилістом?

Процес роботи індивідуальний для кожного стиліста, а також, для кожного конкретного стиліста, тому виділимо лише основні моменти. В ідеалі спочатку персональний стиліст починає з визначення кольоротипу, особливостей, переваг і недоліків зовнішності, типу фігури. Потім його завданням є правильно зрозуміти ваш смак, бажання і так далі аж до дрібних подробиць, загалом йому треба зрозуміти, чим ви живете і що сподобається саме вам.

Потім відбувається аналіз вже існуючого гардеробу, від чогось треба відштовхуватися. Там стиліст і визначить основну проблему: це сезонний, особливий, домашній або взагалі весь одяг.

Якісь речі будуть відсіяні спільною працею вас та стиліста одразу. Не варто витрачати свої нерви та сили на них, адже підібраний гарний одяг або образи надихнуть вас вже зовсім скоро.

Інші речі розбиваються на категорії і робляться висновки: речі, які підходять ідеально, речі, які не ідеальні, але їх можливо обіграти або видозмінити і останні речі, яких також треба буде позбутися.

Далі з'являється розуміння, які речі залишаються у гардеробі. З ними і працює більшу частину часу персональний стиліст. Необхідно отримати образи з того, що залишилося, а також скласти список речей, які потрібно докупити.

Послуги стиліста можуть допомогти вам по-новому поглянути на свій гардероб, на себе та навколишній світ загалом. Тому користуйтеся можливістю і стаєте кращими для себе.

Наша команда стилістів є якраз такою кваліфікованою та максимально клієнтоорієнтованою, як і було описано у статті. Тому якщо ви хотіли спробувати послуги стиліста, але завжди сумнівалися, це ваш шанс. Звертайтесь і ми зробимо ваш гардероб унікальним та стильним, а вам допоможемо стати красивішими та впевненішими.

Instagram
@lenkinma
Instagram